Ta strona używa plików cookie!
close

Jeden miał przy sobie skradziony rower, drugi narkotyki – policjanci zatrzymali podejrzanych

Data dodania: 11 lipca 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Lubin

Przed sądem odpowiedzą dwaj nastolatkowie zatrzymani przez policjantów w związku z podejrzeniem kradzieży roweru i posiadania narkotyków. Funkcjonariusze ustalili, że starszy z nich 17 - latek ma też na swoim koncie jeszcze inne czyny karalne - włamania do piwnic i kradzież rowerów. Właśnie on trafił do policyjnego aresztu. O losie młodszego z zatrzymanych zdecyduje natomiast sąd rodzinny.

Policjanci wydziału prewencji z lubińskiej komendy patrolując ulice miasta, zauważyli 2 nastolatków, którzy na ich widok zaczęli się bardzo nerwowo zachowywać. Jeden z nich trzymał rower górski, który jak się później okazało, był kradziony. Natomiast przy 16 - letnim mieszkańcu Lubina funkcjonariusze znaleźli marihuanę.

W związku z tym obaj zostali zatrzymani i przewiezieni do jednostki policji. W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 17 – latek ma na swoim koncie również inne przestępstwa – włamania do piwnic i kradzieże rowerów. Zatrzymany trafił on do policyjnego aresztu. Jego młodszym kolegą zajmie się sąd rodzinny.

asp. szt. Paweł Petrykowski

(Źródło - KPP w Lubinie)
Oficer Prasowy
st. asp. Sylwia Serafin
tel. 601-974-322

 

 

Galeria