Ta strona używa plików cookie!
close

II Związkowe Mistrzostwa Policjantów województwa dolnośląskiego w Wędkarstwie Spławikowym

Data dodania: 27 września 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Zgorzelec

Kilka dni temu odbyły się II Związkowe Mistrzostwa Policjantów województwa dolnośląskiego w Wędkarstwie Spławikowym. Organizatorem imprezy był Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. dolnośląskiego, Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu, Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu oraz koło PZW Zgorzelec. Oprócz funkcjonariuszy z Dolnego Śląska w zawodach gościnnie udział wzięli funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej, Placówki Straży Granicznej, Zakładu Karnego, a także pracownicy Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu i Urzędu Gminy Zgorzelec.

II Związkowe Mistrzostwa Policjantów województwa dolnośląskiego w Wędkarstwie Spławikowym odbyły się 21 września br. na terenie łowiska wędkarskiego w Koźlicach. Organizatorem był Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. dolnośląskiego, Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu, Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu oraz Koło PZW Zgorzelec.

Była to druga edycja tych zawodów pod kierownictwem Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu mł. insp. Janusza Lipskiego.

II Związkowe Mistrzostwa Policjantów woj. dolnośląskiego w Wędkarstwie Spławikowym patronatem honorowym objął Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Tomasz Trawiński.

Do mistrzostw przystąpili policjanci z Legnicy, Wałbrzycha, Zgorzelca, Świdnicy, Złotoryi, Środy Śląskiej oraz gościnnie drużyny: Państwowej Straży Pożarnej ze Zgorzelca, Placówki Straży Granicznej ze Zgorzelca, Zakładu Karnego z Zaręby oraz Urzędu Gminy Zgorzelec i Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu.

Uczestnicy rywalizowali zarówno drużynowo, jak i indywidualnie. Po zważeniu, zmierzeniu i przeliczeniu wszystkich złowionych ryb kolejność w poszczególnych kategoriach okazała się następująca:

klasyfikacja drużynowa:
I miejsce - reprezentacja Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu
II miejsce - reprezentacja Placówki Straży Granicznej w Zgorzelcu
III miejsce - reprezentacja Komendy Miejskiej Policji w Złotoryi

klasyfikacja indywidualna:
I miejsce - Mateusz Wieczorek reprezentujący Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu
II miejsce - Robert Znamiec z Placówki Straży Granicznej w Zgorzelcu
III miejsce - Kamili Głuszyński z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi

W kategorii „największa ryba” zwyciężył Mateusz Wieczorek reprezentujący Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KPP w Zgorzelcu
podkom. Agnieszka Goguł
tel. 606-778-294

 

 

Galeria