Ta strona używa plików cookie!
close

Hat trick policjantki w Mistrzostwach Polski w biegu po schodach „Sky Tower Run”

Data dodania: 30 maja 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Dolny Śląsk

Policjantka z dolnośląskiej komendy starsza sierżant Anna Ficner kolejny raz potwierdziła, że nie ma sobie równych, zdobywając pierwsze miejsce w kategorii kobiet podczas Mistrzostw Polski w biegu po schodach „Sky Tower Run 2018”. Najwyższy wrocławski budynek liczy 49 pięter - dokładnie 1142 schody. To już trzeci mistrzowski tytuł tej utalentowanej zawodniczki, członkini lekkoatletycznej kadry Komendanta Głównego Policji w tych zawodach.

W ubiegłą sobotę rozegrano Mistrzostwach Polski w biegu po schodach „Sky Tower Run 2018”. Trasa biegu prowadziła na 49 piętro wieżowca po lewoskrętnej klatce schodowej. Zawodnicy mieli do pokonania 1142 stopnie.

Zwyciężczynią tegorocznej edycji w kategorii kobiet została st. sierż. Anna Ficner - funkcjonariuszka Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, która na pokonanie takiego dystansu potrzebowała 6 min. 22 s. Jest to już piąty start policjantki w tym budynku, gdzie od trzech lat rozgrywane są Mistrzostwa Polski i w których zdobywała już mistrzowski tytuł.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

asp. szt. Wojciech Jabłoński
Źródło: Wydział Konwojowy KWP we Wrocławiu

 

 

Galeria