Ta strona używa plików cookie!
close

Dzielnicowy mł. asp. Dawid Dubiński uhonorowany odznaczeniem „Za Zasługi dla Polskiego Związku Działkowców”

Data dodania: 9 kwietnia 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Legnica

Młodszy aspirant Dawid Dubiński - dzielnicowy Komendy Miejskiej Policji w Legnicy został uhonorowany odznaczeniem „Za Zasługi dla Polskiego Związku Działkowców” przez Prezesa Zarządu Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Stokrotka” w Legnicy. Marian Zaborski Prezes ROD w ten sposób chciał podziękować policjantowi, za bardzo dobrą współpracę z działkowcami i zaangażowanie w poprawę bezpieczeństwa.

Młodszy aspirant Dawid Dubiński - dzielnicowy Komendy Miejskiej Policji w Legnicy na wniosek Zarządu Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Stokrotka” w Legnicy został uhonorowany odznaczeniem „Za Zasługi dla Polskiego Związku Działkowców”. Odznaczenie policjantowi zostało wręczone podczas zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego członków Polskiego Związku Działkowców i Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Stokrotka” w Legnicy.

To wyróżnienie dla funkcjonariusza za zaangażowanie i pracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa osób i mienia znajdującego się na terenie ogrodów działkowych przy ulicy Domejki w Legnicy. Poprzez wspólne działania funkcjonariusza i działkowców została ograniczona przestępczość oraz akty wandalizmu na terenie ogrodów. 

Wyróżnionemu dzielnicowemu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KMP w Legnicy
mł. asp. Jagoda Ekiert
tel. 504-798-649