Ta strona używa plików cookie!
close

Duet polkowickich policjantów z tytułem weteranów Runmageddon 2018

Data dodania: 8 maja 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Polkowice

Weekend majowy był dla polkowickich policjantów okresem wzmożonych działań, ale nie zabrakło też czasu na aktywny wypoczynek i jednocześnie poprawę sprawności fizycznej. Aspirant Łukasz Leśniak i młodszy aspirant Drogosz Andrzejewski stanęli na starcie Runmageddon Ultra, na którego 44-kilometrowej trasie czekało aż 150 przeszkód do pokonania. Obaj funkcjonariusze zostali docenieni tytułami weteranów Runmageddon 2018, za pokonanie w tym sezonie trzech dystansów wyznaczonych przez organizatorów.

Polkowiccy policjanci wystartowali w ekstremalnej wersji Runmageddonu, który odbył się w zeszły weekend w Myślenicach. Z jak trudnymi przeszkodami mierzyli się funkcjonariusze pokazał 28km trasy. Właśnie na tym etapie, po ponad 5 godzinach walki Drogosz Andrzejewski zrezygnował z planów dotarcia do mety z powodu kontuzji. Na trasie pozostał Łukasz Leśniak, który ostatecznie pokonał wszystkie przeszkody i cały dystans z czasem 9 godzin i 44 minut.

Obaj funkcjonariusze zostali docenieni tytułami weteranów Runmageddon 2018, za pokonanie w tym sezonie trzech dystansów wyznaczonych przez organizatorów.
Tytuły weteranów tego cyklu zawodów nie są dla duetu policjantów żadną nowością, bo otrzymali je również przed rokiem, dodatkowo zgarniając wówczas koronę Runmageddon, przyznawaną za pokonywanie tras w czterech stronach Polski.

Serdecznie gratulujemy!

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KPP w Polkowicach
st. sierż. Przemysław Rybikowski
tel. 600-229-096

 

Galeria

Powiązane wiadomości