Ta strona używa plików cookie!
close

Dolnośląska policjantka najlepsza w biegu na 10 km

Data dodania: 3 czerwca 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Dolny Śląsk

Funkcjonariuszka Wydziału Prewencji z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu - kom. Beata Borowicz zajęła pierwsze miejsce w biegu na 10 km o Puchar Burmistrza Siechnic w kategorii K 40. W rywalizacji uczestniczyło ponad 400 zawodników biegnąc na dystansach 5 i 10 km.

Już po raz dziesiąty na ulicach Siechnic odbył się bieg o Puchar Burmistrza. Do rywalizacji o miano najlepszego przystąpiło ponad 400 sportowców. Zawodnicy wystartowali w godzinach wieczornych, walcząc na dystansach – 5 i 10 km.  Tym razem warunki pogodowe nie było sprzyjające biegaczom. Temperatura sprawiła, że zawodnicy wbiegali na metę bardzo zmęczeni.

Zwyciężczynią biegu w kategorii K 40 została funkcjonariuszka Wydziału Prewencji z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu kom. Beata Borowicz, pokonując dystans 10 km w czasie 44:05. Jak sama podkreśliła policjantka – „Ciężko się biegło, ale ja miałam swój cel, chciałam zrobić tzw. "życiówkę", co osiągnęłam i z czego jestem bardzo szczęśliwa oraz zdobyć podium. Mam nadzieję, że ten wynik to dopiero wstęp do rekordów, które chce zrobić w tym sezonie”. Uczestnicy biegu otrzymali m. in. pamiątkowe medale.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Źródło:
Wydział Prewencji
KWP we Wrocławiu

nadkom. Krzysztof Zaporowski

 

Galeria