Ta strona używa plików cookie!
close

Dolnośląscy policjanci na pikniku „100 lat w służbie Niepodległej”

Data dodania: 3 maja 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Dolny Śląsk

Przy Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu 2 maja br. odbył się piknik pn. „100 lat w służbie Niepodległej”. W przedsięwzięciu tym aktywny udział wzięli funkcjonariusze z komendy wojewódzkiej i miejskiej Policji we Wrocławiu, którzy przygotowali dla uczestników wiele atrakcji. Można było m.in. zobaczyć z bliska sprzęt, jakim dysponują policjanci i porozmawiać z nimi o ich służbie.

„100 lat w służbie Niepodległej” pod takim hasłem odbył się 2 maja br., w godz. 12.00 - 17.00 piknik przy Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu. Na uczestników czekało wiele atrakcji, które zostały przygotowane m.in. przez Wojsko, Policję, Straż Pożarną oraz inne służby, organizacje i podmioty.

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu aktywnie włączyli się w to wydarzenie. Policjanci pokazali sprzęt, jakim dysponują w codziennej służbie. Można było m.in. wsiąść do policyjnego poduszkowca, posłuchać utworów wykonywanych przez policyjną orkiestrę oraz porozmawiać o służbie z funkcjonariuszami.

Piknik „100 lat w służbie Niepodległej” to wydarzenie, które towarzyszyło uroczystościom majowym.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Galeria