Ta strona używa plików cookie!
close

Dolnośląscy policjanci aktywnie uczestniczą w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich

Data dodania: 12 maja 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Wrocław

Już dziś w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu odbędzie się spotkanie policjantów z mieszkańcami w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Podczas niego policjanci zaprezentują aktywność Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu w zakresie pozyskiwania Funduszy Europejskich. Jest to największe wydarzenie prezentujące projekty zrealizowane dzięki unijnemu dofinansowaniu

Funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu aktywnie uczestniczą w  Dniach Otwartych Funduszy Europejskich organizowanych na terenie uczelni. W ten weekend spotkania z mieszkańcami zostały zaplanowane w Wyższej Szkole Bankowej oraz Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu.

Uczestnicy odbywających się spotkań w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich szczególnie zaznajomieni są  z projektami transgranicznymi, m. in. z projektem pn. „Drugstop – transgraniczna współpraca jednostek Policji w zakresie walki z przestępczością narkotykową” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020.

Pierwsze takie spotkanie odbyło się w piątek w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, a kolejne zostało zaplanowane 12 maja br. od 9:00 do 11:15 w sali 111 w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 55.

Udział w spotkaniach to okazja zapoznania mieszkańców mało rozpropagowanej aktywności policji dolnośląskiej jako beneficjenta środków pochodzących z Unii Europejskiej oraz aktywnego uczestnika współpracy międzynarodowej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

kom. Kamil Rynkiewicz
zdjęcie - laboratorium

 

Powiązane wiadomości