Ta strona używa plików cookie!
close

Diler narkotykowy zatrzymany przez policjantów – przechwycono blisko 700 porcji różnego rodzaju środków odurzających, przygotowanych do sprzedaży

Data dodania: 8 września 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Legnica

Policjanci z Legnicy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o wprowadzanie do obrotu znacznej ilości narkotyków. Zatrzymany wpadł, gdy motocyklem przewoził blisko 700 porcji różnego rodzaju substancji, poporcjowanych i przygotowanych już do sprzedaży. O dalszym losie mężczyzny, który już usłyszał zarzuty, zdecyduje teraz sąd.

Policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu z legnickiej komendy, w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 42 – letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków i handel nimi. Mieszkaniec powiatu średzkiego usłyszał już zarzuty.

Do zatrzymania doszło, gdy podejrzany jechał motocyklem marki Kawasaki jedną z ulic na terenie Legnicy. W bagażu podręcznym funkcjonariusze znaleźli wagę do porcjowania środków odurzających, gotówkę w kwocie 7 tys. złotych w polskiej i europejskiej walucie oraz przygotowane już do sprzedaży narkotyki.

Łącznie przechwycono blisko 700 porcji różnego rodzaju środków odurzających. Mężczyzna usłyszał już zarzut wprowadzania do obrotu znacznej ilości narkotyków. 42 - latek był już wcześniej karany za podobne przestępstwa.
Za handel znaczną ilością narkotyków grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie zatrzymanego zdecyduje teraz sąd.

asp. szt. Paweł Petrykowski

(Źródło: KMP w Legnicy)

 

Galeria