Ta strona używa plików cookie!
close

Diler narkotykowy trafił do aresztu. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności

Data dodania: 2 listopada 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Głogów

Policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali 24-letniego mieszkańca Głogowa. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki. W toku dalszych czynności policjanci z Wydziału Kryminalnego odnaleźli w jego mieszkaniu prawie 350 porcji handlowych marihuany. Podejrzany usłyszał zarzuty wielokrotnego udzielania tego narkotyku za pieniądze innym osobom, posiadania znacznych ilości środków odurzających i przygotowywania się do ich sprzedaży. Przyznał się do winy. Grozi mu kara pozbawienia wolności od roku nawet do lat 10.

24-latek zatrzymany został 29 października przez policjantów z patrolu Wydziału Prewencji KPP w Głogowie. W trakcie zatrzymania posiadał przy sobie narkotyki w postaci amfetaminy oraz marihuany.  Dalsze czynności prowadzone już przez policjantów z Wydziału Kryminalnego, którzy zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, doprowadziły do ujawnienia w jego mieszkaniu 350 porcji marihuany. Policjanci ustalili również, że 24-latek, co najmniej pięć razy sprzedawał narkotyki innym osobom.

Mężczyzna usłyszał zarzuty udzielania narkotyków innym osobom oraz posiadania znacznych ilości środków odurzających i przygotowywania się do ich sprzedaży. Grozi za to kara od roku nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.

nadkom. Krzysztof Zaporowski

Źródło: KPP w Głogowie
podinsp. Bogdan Kaleta
tel. 604 904 452

Galeria