Ta strona używa plików cookie!
close

Chcąc dostać się do wnętrza marketu wybił szybę kamieniem – został zatrzymany przez policjantów

Data dodania: 16 lipca 2017 r.
Miejsce zdarzenia: Kłodzko

Podejrzany włamał się do jednego z marketów na terenie Nowej Rudy, wybijając kamieniem szybę, a następnie ukradł papierosy oraz różnego rodzaju alkohole. Został zatrzymany przez policjantów z powiatu kłodzkiego i usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Mężczyźnie grozić może teraz kara pozbawienia wolności nawet do lat 15, ponieważ działał w warunkach powrotu do przestępstwa.

W wyniku pracy operacyjnej policjanci z Nowej Rudy już następnego dnia po włamaniu ustalili, a następnie zatrzymali podejrzanego o ten czyn mężczyznę. Jego łupem padły m.in. papierosy oraz różnego rodzaju alkohole a straty, które spowodował oszacowano na kwotę blisko 7 tyś. złotych.

27-latek był znany policjantom ze swojej wcześniejszej przestępczej działalności. Na podstawie zgromadzonych przez funkcjonariuszy materiałów usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. Podejrzany przyznał się do popełnionego przestępstwa.

Mężczyzna odpowiadać będzie teraz w warunkach powrotu do przestępstwa, za co w tym przypadku grozić mu może kara pozbawienia wolności nawet do lat 15.

asp. szt. Łukasz Dutkowiak

Źródło: KPP w Kłodzku
podinsp. Wioletta Martuszewska
tel. 606-754-529