Ta strona używa plików cookie!
close

Bądź Świętym Mikołajem - przyjdź i oddaj krew

Data dodania: 6 grudnia 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Dolny Śląsk

Po raz czwarty w tym roku Klub HDK przy KWP we Wrocławiu organizuje akcję oddawania krwi. Bądź Świętym Mikołajem i pomóż osobom potrzebującym. Już w piątek każdy z dobrym sercem może przyjść i oddać krew.

Święty Mikołaj rozdaje prezenty dla dzieci. Ty możesz również zmienić się w darczyńcę i przekazać coś bardzo cennego i potrzebnego – oddać krew dla osób, które jej potrzebują. Dlatego honorowi dawcy z klubu przy Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu serdecznie zapraszają 7 grudnia 2018 r. do akcji. Pobór krwi w godz. od 8.30 do 12.30 w pomieszczeniach klubu przy pl. Muzealnym 16przeprowadzi personel medyczny Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z ul. Czerwonego Krzyża 7/9 we Wrocławiu.

To czwarta w tym roku akcja organizowana w pomieszczeniach klubu przy Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Do grudniowej akcji zaproszeni zostali również przedstawiciele prokuratury i sądu.
Zarząd Klubu HDK - PCK przy Komendzie Wojewódzkiej Policji serdecznie dziękuje wszystkim krwiodawcom, którzy uczestniczyli w organizowanych akcjach i zaprasza do dalszej współpracy.

Pamiętaj!
Oddając krew możesz pomóc tym, którzy na tą pomoc bardzo czekają.

nadkom. Krzysztof Zaporowski