Ta strona używa plików cookie!
close

Areszt dla zatrzymanego z narkotykami

Data dodania: 8 lipca 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Głogów

Do aresztu trafił mieszkaniec Głogowa, który został zatrzymany przez policjantów z wydziału kryminalnego. Policjanci zabezpieczyli u niego ponad 100 porcji amfetaminy, wagi elektroniczne i woreczki foliowe. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Głogowie zatrzymali 29-letniego mieszkańca Głogowa. Mężczyzna był podejrzewany o posiadanie narkotyków. W trakcie wykonywanych czynności, policjanci zabezpieczyli substancję psychotropową w postaci skrystalizowanej amfetaminy typu „piko”. W sumie funkcjonariusze odnaleźli ponad 100 porcji amfetaminy, woreczki foliowe oraz dwie wagi elektroniczne.

Podejrzany 29-letni głogowianin, przyznał się do posiadania substancji psychotropowych . Za posiadanie narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Na wniosek policji i prokuratury, sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na okres miesiąca. Ważną przesłanką takiej decyzji był fakt, że 29-latek był już w tym roku kilkukrotnie zatrzymywany, w związku z przestępstwami narkotykowymi oraz włamaniem i kradzieżą.

Źródło: KPP w Głogowie
podinsp. Bogdan Kaleta
tel. 604-904-452

nadkom. Krzysztof Zaporowski

 

 

Galeria