Ta strona używa plików cookie!
close

Areszt dla podejrzanego o ugodzenie nożem

Data dodania: 13 października 2017 r.
Miejsce zdarzenia: Oława

Oławscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o ugodzenie nożem swojego ojca. Do zdarzenia doszło podczas sprzeczki. Decyzją sądu zatrzymany trafił do tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Dyżurny oławskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie dotyczące ugodzenia nożem. Zaraz po zdarzeniu ciężko ranny mężczyzna został przetransportowany przez kobietę do szpitala. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że do całej sytuacji doszło podczas sprzeczki z synem.

W wyniku podjętych natychmiast pod zgłoszeniu czynności policjanci zatrzymali 28 - latka podejrzanego o ugodzenie nożem. Funkcjonariusze zabezpieczyli nóż, który został użyty w trakcie zdarzenia. Na bazie zgromadzonych w tej sprawie materiałów mężczyźnie przedstawiono zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Decyzją sądu 28-latek trafił do tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za czyn, o który jest podejrzany, grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

kom. Kamil Rynkiewicz

Źródło: KPP w Oławie
podinsp. Alicja Jędo
tel. 605-316-497