Ta strona używa plików cookie!
close

Areszt dla podejrzanego o pobicie

Data dodania: 13 maja 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Wałbrzych

Na dwa miesiące do aresztu trafił 28-letni mieszkaniec Wałbrzycha za wtargnięcie do jednego z mieszkań i pobicie lokatora. Dzięki szybkiej reakcji policjantów z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu podejrzany został zatrzymany tuż po zdarzeniu. Teraz może spędzić za kratami więzienia 5 lat.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu 5 maja br. około godziny 22:30 otrzymał zgłoszenie o naruszenie miru domowego, do którego doszło w jednym z mieszkań budynku znajdującego się przy ul. Niepodległości. Wysłani na miejsce policjanci szybko ustalili, że 37-letni właściciel mieszkania został dotkliwie pobity, w wyniku czego doznał poważnych obrażeń.

Podjęte przez funkcjonariuszy prewencji natychmiastowe działania doprowadziły do zatrzymania na miejscu zdarzenia mężczyzny podejrzanego o ten czyn. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec Wałbrzycha.
 
Mężczyzna odpowie teraz za naruszenie czynności narządów ciała powyżej 7 dni, za co grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. Decyzją Sądu Rejonowego w Wałbrzychu 28-latek najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

kom. Kamil Rynkiewicz

Źródło: KMP w Wałbrzychu
sierż. szt. Marcin Świeży
tel. (74) 842-04-85

 

 

Galeria