Ta strona używa plików cookie!
close

19-latek ugodził nożem swojego rówieśnika - napastnik trafił do policyjnego aresztu

Data dodania: 22 czerwca 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Jelenia Góra

Policjanci z Karpacza zatrzymali młodego mężczyznę, który podejrzewany jest o to, że podczas kłótni ugodził nożem swojego rówieśnika. Poszkodowany trafił do szpitala, a sprawca został zatrzymany. Trafił do policyjnego aresztu. O jego losie zdecyduje teraz sąd. Mężczyźnie grozić może kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze w wyniku podjętych działań ustalili, a następnie zatrzymali 19-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego, który podejrzewany jest o to, że nożem ranił swojego rówieśnika. Do zdarzenia doszło 20 czerwca br. około godziny 22.00 na terenie gminy Podgórzyn.

Na jednym z przystanków komunikacji miejskiej doszło do kłótni pomiędzy mężczyznami, w efekcie której zatrzymany ugodził nożem pokrzywdzonego. Po zdarzeniu sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, a ranny mężczyzna trafił do szpitala.

O zaistniałej sytuacji powiadomieni zostali policjanci, którzy rozpoczęli poszukiwanie napastnika. W rezultacie zatrzymali podejrzewanego o ugodzenie nożem, który był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 2 promile. 19-latek trafił do policyjnego aresztu. O jego losie zdecyduje teraz sąd. Grozić mu może kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Monika Kaleta

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604-580-490